موقعیت های شغلی با مدرک کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  روانشناسی عمومی، روانشناسی بالینی و روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

  با به وجود آمدن مسائل و مشکلات اجتماعی در جوامع مختلف و با توجه به آنکه ایران جزو کشور های در حال توسعه می باشد ، اختلافات و مشکلات روانی نیز افزایش یافته است.

  این امر باعث شده که وجود روانشناسان بیشتر در جامعه احساس شود تا با علم خود تنش های روانی ، اختلافات زناشویی و مسائل این چنینی را رفع و رجوع کنند. بنابراین آینده شغلی این رشته مشخص است، فارغ‌التحصیلان و حتی دانشجویان گرایش‌های عمومی و بالینی روانشناسی عمدتا در تیمارستان ها،  بیمارستان‌های عمومی و خصوصی، مراکز بازپروری، مراکز آموزشی، مدارس و ... مشغول به کار روانی و روان درمانی می شوند.

  دانشجویان کارشناسی ارشد گرایش روان‌شناسی بالینی کودک و نوجوان نیز می توانند در بیمارستان ها، مراکز آموزشی و درمانی، مهد کودک‌ها و مدارس پیش دبستانی مشغول به کار شوند.

  روانشناسی صنعتی سازمانی

  در چند سال اخیر با رشته روانشناسی صنعتی سازمانی موقعیت شغلی مناسب و خوبی ایجاد شده است. با مدرک کارشناسی ارشد این رشته، به علاوه شغل و جایگاه مناسب در بین روانشناسان و مدیران صنایع، درآمد مناسبی حاصل شده است. اما مسلما داشتن درجه دکترا شانس بهتری برای درآمد بیشتر مهیا می سازد. روانشناسان صنعتی و سازمانی از علم خود برای حل مسائل و مشکلات در محیط کار استفاده به سزایی می کنند.

  فعالیت های به خصوص روانشناسان صنعتی سازمانی در زمینه های ...

  نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 4 اسفند 1395 ساعت: 1:43
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها