خلاصه نویسی کتب و منابع کنکوری

ساخت وبلاگ
چکیده : خلاصه نویسی مطالعه دقیق و نکته یابی در درس خواندن برای یادگیری بهتر مطالب کنکور بسیار تاثیر گذار است... با عنوان : خلاصه نویسی کتب و منابع کنکوری بخوانید :

خلاصه نویسی

مطالعه دقیق و نکته یابی در درس خواندن برای یادگیری بهتر مطالب کنکور بسیار تاثیر گذار است. میزان مطالب کمتر و مفهومی تر شده و همچنین مرور مطالب به شیوه صحیح انجام می گیرد. خلاصه نویسی اين امکان را فراهم مي‌کند که تمام مطالب و مباحث مرتبط با يک موضوع را که در کتاب درسي، جزوه، کتاب کمک آموزشي و هر منبع ديگري پراکنده باشد را در يک جا جمع ‌آوري کرده و از پراکنده خواني جلوگيري نمود.

به طور کلی شیوه صحیح خلاصه نویسی مطالب و مباحث برای آمادگی کنکور ارشد و دکتری یک صرفه جویی در زمان است که با توجه به شرایط سنی و کاری داوطلبان آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری زمان فاکتور بسیار مهمی قلمداد می شود.

چگونگی خلاصه نویسی در روانشناسی

بهتر است در حین خواندن، تمام نکات اصلي و کليدي متن را علامت‌گذاري و حاشيه‌ نويسي کنیم. به طور مثال در درس آمار و روش تحقیق در روانشناسی باید به دنبال متون اصلی و کلمات کلیدی و مخصوصا ...

خلاصه نویسی کتاب,خلاصه نویسی کتاب مدیریت زمان,خلاصه نویسی کتاب رمان,کتب خلاصه نویسی شده,خلاصه نویسی کتاب دعوت به نماز,خلاصه نویسی کتاب داستان,خلاصه نویسی کتاب مورون,خلاصه نویسی کتاب پول پول پول,خلاصه نویسی کتاب شهید مطهری,خلاصه نویسی کتاب هیلگارد,...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : شنبه 24 مهر 1395 ساعت: 8:09